O projektu :: Palác Trnitá

O projektu

Standardy a specifikace projektu

Projekt Palác Trnitá vznikne na volné ploše za stávajícím Městským úřadem Šlapanice, v těsné blízkosti NC Vaňkovka. Tento polyfunkční dům v sobě skloubí rezidenční část s obchodními a kancelářskými plochami.

Projekt se skládá z rezidenční části, kterou tvoří 190 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk a dvou administrativních částí, jejichž celková podlahová plocha činí cca 15.000 m². V parteru jsou dále umístěny retailové plochy.

Parkování je zajištěno ve 2 podzemních podlažích a 1 nadzemním podlaží, kde naleznete celkem 453 garážových stání.

Aktuálně provádíme: betonáž stropu nad 2. a 3. NP, montáže výztuže, bednění, betonáž stěn, sloupy 1. NP, zdění stěny z tvárnic ztraceného bednění u trafostanice objekt B1. Bourání vodících zídek, montáž trubkování, montáž vzorových instalací, zásyp retenční nádrže u objektu A1.

Jak probíhá financování vašeho nového bytu?

Za vaše sny o bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku a to pouze 15 %.

  • 1.KrokSložíte 15% zálohu z kupní ceny na projektový účetPodepíšete budoucí kupní smlouvu a složíte 15% zálohu z kupní ceny na projektový účet.
  • 2.KrokDoplatek ve výši 85 % kupní ceny uhradíte až po kolaudaciDoplatek kupní ceny za byt uhradíte na projektový účet v bance až po dokončení stavby a kolaudaci domu.
  • 3.Krok... a můžete se stěhovat do vlastního

Aktuálně provádíme: betonáž stropu nad 2. a 3. NP, montáže výztuže, bednění, betonáž stěn, sloupy 1. NP, zdění stěny z tvárnic ztraceného bednění u trafostanice objekt B1. Bourání vodících zídek, montáž trubkování, montáž vzorových instalací, zásyp retenční nádrže u objektu A1.Časová osa projektu

Průběh výstavby

Naše další projekty